کودک شما و هفت جام نوروزی


(کتابی خاص و جذاب مخصوص هدیه نوروز برای کودک شما)

کتابت رو بساز

در این کتاب داستان اختصاصی، عمو نوروز با خودش فصل بهار را می آورد و در خورجینش هفت جام دارد که باید آن ها را با هفت سین پر کند و کودک به همراه عمو نوروز به دنبال هفت سین سفر می کنند تا هفت جام خورجین عمو نوروز پر شود.

ما پویاشویی ها پیشنهاد می کنیم به عنوان هدیه و عیدی نوروزی حتماً این کتاب داستان اختصاصی زیبا رو به نام کودک دلبندتون رایگان بسازید. براش بخونید و اگه دوست داشتید نسخه چاپی اون رو سفارش بدید.

ویژگی های کتاب کودک شما و هفت جام نوروزی
کتاب کودک شما و هفت جام نوروزی، یک کتاب داستان اختصاصی از مجموعه کتاب های اختصاصی پویاشو میباشد. متن زیبای آن را خانم مرضیه پژوهان سروده است.

در این کتاب داستان، شما می توانید ویژگی های ظاهری کودک خود، از جمله مدل مو، رنگ مو، رنگ چشم و رنگ لباس را انتخاب نمایید.
همچنین می توانید اسم پدر و مادر و همچنین اسامی ۶ نفر از افرادی که دوست دارید را در داستان وارد کنید.

عکس کودک دلبند شما در صفحه تقدیمی کتاب قرار میگیرد. این صفحه از کتاب یک متن تقدیمی یادگاری زیبا دارد. در انتهای آن نام کسی که میخواهد آن را به کودک تقدیم کند و یا هدیه بدهد آورده میشود تا از آن یک هدیه به یاد ماندنی بسازد. البته این متن به صورت پیش فرض است و شما می توانید هم زمان با قرار دادن عکس کودک خود در این صفحه، متن آن را نیز به صورت دلخواه تغییر دهید.


کتابت رو بساز

نویسنده و شاعر :

مرضیه پژوهان

تصویرگر :

فائزه آیتی

مشخصات کتاب

عنوان کتاب :

کودک شما و هفت جام نوروزی

قیمت : ‌ ۱۸۷۰۰۰ تومان

گروه سنی : ‌ 0 تا 10 سال

زمان ارسال: ‌ 7 روز کاری

جلد : ‌ مقوای گلاسه 250 گرم ضخیم

صفحات داخلی : ‌ کاغذ گلاسه 150 گرم

صحافی : ‌ منگنه مستحکم