کودک شما در یک سفر اسرار آمیز


(سفری خیالی برای شناخت و کشف دنیای درونی کودک)

کتابت رو بساز

در این کتاب داستان اختصاصی، نویسنده با استفاده از زبانی ساده و جذاب، کودک شما رو به سمت کشف دنیای درونی خودش سوق می‌ده و اون رو به دنیایی از تفکر و تخیل دعوت می‌کنه.

اگه به دنبال یک کتاب پرمحتوا و انگیزشی مناسب برای کودکتون هستید کتاب "کودک شما در یک سفر اسرارآمیز" بهترین گزینه ست. ما پویاشویی ها پیشنهاد می کنیم به عنوان یک هدیه ارزشمند حتما این کتاب داستان اختصاصی زیبا رو به نام کودک دلبندتون رایگان بسازید. براش بخونید و اگه دوست داشتید نسخه چاپی اون رو سفارش بدید.

ویژگی های کتاب "کودک شما در یک سفر اسرارآمیز"
"کودک شما در یک سفر اسرارآمیز"، یک کتاب داستان اختصاصی از مجموعه کتاب های اختصاصی پویاشو میباشد. متن زیبای آن را خانم مرضیه پژوهان سروده است.

در این کتاب داستان، شما می توانید ویژگی های ظاهری کودک خود، از جمله مدل مو، رنگ مو، رنگ چشم و رنگ لباس را انتخاب نمایید.
همچنین میتوانید اسامی ۸ نفر از افرادی که دوست دارید را در داستان وارد کنید.

عکس کودک دلبند شما در صفحه تقدیمی کتاب قرار میگیرد. این صفحه از کتاب یک متن تقدیمی یادگاری زیبا دارد. در انتهای آن نام کسی که میخواهد آن را به کودک تقدیم کند و یا هدیه بدهد آورده میشود تا از آن یک هدیه به یاد ماندنی بسازد. البته این متن به صورت پیش فرض است و شما می توانید هم زمان با قرار دادن عکس کودک خود در این صفحه، متن آن را نیز به صورت دلخواه تغییر دهید.


کتابت رو بساز

نویسنده و شاعر :

تصویرگر :

مشخصات کتاب

عنوان کتاب :

کودک شما در یک سفر اسرار آمیز

قیمت : ‌ ۲۴۸۰۰۰ تومان

گروه سنی : ‌ 0 تا 10 سال

زمان ارسال: ‌ 7 روز کاری

جلد : ‌ مقوای گلاسه 250 گرم ضخیم

صفحات داخلی : ‌ کاغذ گلاسه 150 گرم

صحافی : ‌ منگنه مستحکم