کودک

در حال ساخت کتاب. لطفا صبر کنید...

دختر خانم
آقا پسر

صفحات انتخابی

مبلغ قابل پرداخت :‌ 177000 تومان

برگشت
یک همبازی را انتخاب نمایید
بدن
سر
چشم

در حال ساخت کتاب. لطفا صبر کنید...

177000 تومان

تومان

177000 تومان

انیمیشن کتاب

انیمیشن اختصاصی برای کودک شما

تومان تومان

تصاویر را ورق بزنید

تصویر کودک

داستان کودک شما و شب یلدا

کتابی خاص و جذاب مخصوص شب یلدای کودک شما

در این کتاب داستان اختصاصی، کودک با پرنده ای آشنا می شود که از فصل های سال نگهبانی میکند، هر فصل میهمان پرنده میشود و برای مدتی طولانی در یک قفس به خواب میرود. زمانی که هر فصل بیدار میشود پرنده را صدا می زند تا او را از قفس بیرون بیاورد.

ما پویاشویی ها پیشنهاد می کنیم به عنوان هدیه شب یلدا حتماً این کتاب داستان اختصاصی زیبا رو به نام کودک دلبندتون رایگان بسازید. براش بخونید و اگه دوست داشتید نسخه چاپی اون رو سفارش بدید.

ویژگی های کتاب داستان کودک شما و شب یلدا
داستان کودک و شب یلدا، یک کتاب داستان اختصاصی از مجموعه کتاب های اختصاصی پویاشو میباشد. متن زیبای آن را خانم مهسا کاکاوند و اعظم یگانه زاده سروده است.

در این کتاب داستان، شما می توانید ویژگی های ظاهری کودک خود، از جمله مدل مو، رنگ مو، رنگ چشم و رنگ لباس را انتخاب نمایید.

عکس کودک دلبند شما در صفحه تقدیمی کتاب قرار میگیرد. این صفحه از کتاب یک متن تقدیمی یادگاری زیبا دارد. در انتهای آن نام کسی که میخواهد آن را به کودک تقدیم کند و یا هدیه بدهد آورده میشود تا از آن یک هدیه به یاد ماندنی بسازد. البته این متن به صورت پیش فرض است و شما می توانید هم زمان با قرار دادن عکس کودک خود در این صفحه، متن آن را نیز به صورت دلخواه تغییر دهید.

قیمت : ‌ ۱۷۷۰۰۰ تومان

گروه سنی : ‌ 0 تا 10 سال

زمان ارسال: ‌ 7 روز کاری

جلد : ‌ مقوای گلاسه 250 گرم ضخیم

صفحات داخلی : ‌ کاغذ گلاسه 150 گرم

صحافی : ‌ منگنه مستحکم